«

»

Čvn 20

Společná práce

Není žádným tajemstvím, že Krkavčí řady jsou poslední dobou prořídlé. A protože náklady na výcvik jsou vysoké, bylo zapotřebí trochu vypomoci skupinové pokladně. Rozhodli jsme se proto udělat si pracovní víkend na brigádě v Ekologistics. Brigádu nám zprostředkoval stejně jako v minulých letech Michal a odbývala se v Kolíně.


Do Michalovy rezidence jsme dorazili vozmo v pátek večer. Po dobré večeři jsme si užili výlet na třešně do sousední vsi a šli brzy spát, protože v sobotu se vstávalo brzo. Ráno se k nám ještě přidal Petr, kterému tak patří náš dík, neboť přispěl, i když není Krkavec.

Na místě už na nás čekala obrovská hromada „telekomunikačních skříní“ – obrovských krabic skládajících se hlavně ze železa. A taky mědi, plastů, chromu a nerezu. To všechno bylo třeba roztřídit. Za první hodinu jsme v sedmi lidech zvládli rozebrat dvě. Pak jsme nasadili větší specializaci a tempo se zrychlilo až na finální skříň-na-člověka-na-hodinu. Bylo třeba uřezávat dveře, ustřihávat kabely, vyšroubovávat šrouby, vytrhávat šuplíky, zahazovat padesátikilové kostry skříní a stahovat z hromady nové, stokilové.

Druhý den jsme začali ještě o hodinu dříve, protože jsme potřebovali dříve skončit. Pádné páčidlo urychlilo proces narovnávání pomačkaných skříní (aby se daly vyndat vnitřnosti) – každý nástroj lze použít jako kladivo. Domácí strava nás naplňovala silou a energií a díky tomu, že jsme všichni pracovali společně ani nevadilo, že jsme strávili prací víkend – čas určený k relaxaci.

Vydělali jsme si příjemných 12 000 korun a pokryli tak část nákladů na trenéra a tělocvičny. Příště zas!

Permanent link to this article: https://krkavci.cz/wordpress/?p=1268

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *