«

»

Led 18

Otevřený trénink – přijďte si s námi zacvičit

Cvičit je radost

Po nějaké době jsme se rozhodli uspořádat zase jeden otevřený trénink.

Přijít si s námi zacvičit můžete v pondělí 16.2. do ZŠ Benita Juareze (Bílá 1 kousek od zastávky Dejvická) v horní tělocvičně.

Trénink začíná ve 20:00. Komu se nechce tělocvičnu hledat samotnému, může jít s námi – v 19:30 bude ze zastávky metra Dejvická vyrážet skupinka s meči reagující na heslo „Krkavci?“. Končit budeme ve 21:30, ale rádi s vámi pak posedíme chvíli v hospodě.

Můžete se těšit, že si dáte trochu do těla, dozvíte se něco ze šermu (nebo si to zopakujete, pokud něco už umíte), trochu se vyblbnete a v případě zájmu si pak následně doplníte tekutiny v některé z občerstvoven.

S sebou budete potřebovat boty do tělocvičny, lahev s vodou, sportovní oblečení a chuť se hýbat. Máte-li meč, klidně ho vezměte, nemáte-li, nevadí, půjčíme vám.

Trénink je zdarma. Budeme rádi, když nám dáte vědět, že dorazíte. Budeme tak vědět, kolik lidí čekat. Taky zjistíme, jestli někdo cestou nezabloudil :-). Kontaktovat (jak s přihláškami tak s dotazy) nás můžete jak přes facebookový profil skupiny, tak můžete psát přímo Karlovi (tel. 724 943 189, mail lordodol@centrum.cz, icq 276 605 446).

Těšíme se na Vás!

Permanent link to this article: https://krkavci.cz/wordpress/?p=1531

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *