«

»

Kvě 15

Otevřený trénink 3. června

Přijďte si na vlastní kůži hravě a bezpečně vyzkoušet základní ingredience historického šermu v aplikačním, bojovém kabátě. Akce je určena všem, kteří chtějí ochutnat, co obnáší tasit meč, ale i těm, kteří chtějí vyzkoušet nový způsob aktivního trávení volného času a hledají zábavu, fyzický zápřah ale i uvolnění, čistou hlavu a dobrou náladu. Vstup je zcela zdarma.

Trénink pod širým nebem

Kde: Pod širým nebem v Praze na Letné, kousek od tramvajové točny na Špejcharu (Souřadnice: 50°05’46.5″N 14°24’36.2″E). Pro případ deště je připravena indoor varianta.
Kdy: 3.6. od 18:00, ale přijďte dřív, ať se stihneme převléct a přivítat. Společný sraz bude i ve vestibulu metra Hradčanská nad eskalátory v 17:30.
S sebou: Sportovní oblečení na ven, pití (aspoň litr vody), něco na převlečení po tréninku.
V případě dotazů neváhete kontaktovat Vlada – e-mail: vladimir.knazko@seznam.cz, mobil: 773 611 440 – nebo krkavčí facebook.

A na co se vlastně můžete těšit:

  • hravé rozcvičení
  • krátké ukázky bojových formací
  • trénink rychlosti, výbušnosti a vzdálenosti v šermu
  • taktické uvažování v bezpečném cvičení „Jak zasáhnout soupeře?“
  • posílení svalů nezbytných pro šermíře
  • a další…

Permanent link to this article: https://krkavci.cz/wordpress/?p=1588

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *