«

»

Čvc 20

Práce šlechtí

Jak už je poslední roky tradicí, v největších vedrech v červnu jsme vyrazili k Michalovi do EKO Logistics na brigádu, abychom trochu přilepšili pokladně. Od Michala to bylo letos ještě obětavější než dříve, protože už není člen skupiny a navíc je manželem a otcem – a přesto nás ubytoval u sebe v domě.

Volný čas byl tradičně vyplněn hrami a jídlem – v sobotu jsme hráli kubb (který v jednu chvíli hrozil, že bude trvat až do neděle) a hrály se i další hry (dobble, Koncept).

Letos nás na brigádě bylo asi historicky nejméně a projevilo se to i na našem výkonu. Jedna parta rozebírala antény, druhé telekomunikační skříně (podobně jako loni). Nicméně se zdaleka nepodařilo dosáhnout loňské efektivity a navíc nás v sobotu z pracoviště vyhnal déšť a v neděli touha po domově.

Nicméně něco jsme do pokladny přecejen přidali, strávili jsme společný víkend při jednoduché práci a i jsme si užili něco zábavy. Doufejme tedy, že budeme moci navázat i příští rok – a třeba opět úspěšněji.

Permanent link to this article: https://krkavci.cz/wordpress/?p=1694

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *