«

»

Čvc 27

Hodování u Děčína

Stejně jako loni nebyla na hodech vyhrazena role kuchaře a každý jsme si připravil jedno jídlo pro všechny. Podobně to bylo i s programem, kdy jsme předem posbírali nápady a jednotliví lidé realizovali svoje příspěvky ku všeobecnému veselí.

Víno, ženy, zpěv

Hody začaly tím, že vůz s večeří dorazil do myslivecké chaty u Děčína až kolem půlnoci. Nicméně to byla poslední chyba jinak vydařených hodů. Letos se kromě Krkavců sjeli jen dva hosté – bývalí krkavci, celá akce tedy byla hodně „v rodinném kruhu“. Letos se také asi nejlépe povedlo odhadnout porce, snědlo se téměř vše (i když zlí jazykové tvrdili, že to byly vegetariánské hody, tak to nebyla pravda).

Program byl také pestrý, jak se dalo očekávat vzhledem k jeho vzniku. Probíhala soutěž v hádání hudby z filmů a seriálů, hrálo se na kytary a zpívalo (někteří zpívali tak znamenitě, že se ostatní raději přesunuli z místnosti ven), bojovalo ručníky, tesákovitými bacátky i gumovými dýkami. Střílelo se z luku, samostřílu i zbraní moderních, ale také zábavných (airsoftové pistole i brokovnice) Sobotní odpoledne zpestřilo koupání v potoce a diskgolf, jehož trasa byla zákeřně umístěna v pestrém terénu lesa.

Atmosféra hodů byla tak příjemná, že po návratu se několik krkavců ještě sešlo v Praze a v zábavě a veselí pokračovali i po oficiálním ukončení hodů.

Permanent link to this article: https://krkavci.cz/wordpress/?p=1696

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *