«

»

Zář 11

Verbujeme!

Probouzí tě bolest hlavy a sucho v krku. Včerejší pitka byla vydatná. Odkládáš otevření očí a snažíš se vybavit alespoň úlomky toho, co se dělo. Hluboko v hlavě nacházíš myšlenku. Nebo spíš pocit. Něco jsi slíbil, někam jsi se upsal. Vybavuješ si obraz. Kolem jsou prázdné sklenice a hluk družné zábavy. Před tebou je papír. Nedokážeš přečíst, co se na něm píše. Ale ten, kdo ti ho podává mluví velmi vemlouvavě. Bereš brk a těžkopádně děláš tři křížky. O co jen mohlo jít?? Otevíráš oči a ostré světlo dne tě přiměje je zase zavřít. Bezmyšlenkovitě strčíš ruku do kapsy a nahmatáš malý a tvrdý kus papíru. Kde se tam vzal? Vyndáš ho z kapsy a opatrně znovu otevřeš oči. Vizitka. A na ní stojí: „Krkavci, skupina historického šermu“. Poznání tě uděří jak rána mečem. Už víš, co se večer stalo. Nechal ses naverbovat!

Přidej se k nám!

Je ti tento příběh povědomý? :-) Pak jsi tu správně. Není ti povědomý? I tak čti dál!

Naše žoldnéřská skupina verbuje nové členy. I ty máš teď šanci se k nám přidat, naučit se vládnout dlouhým mečem a ochutnat atmosféru středověkých bitev. Bojovat v turnajích i bohatě hodovat.

Jak na to?
Přijď se za námi podívat na některý z náborových tréninků (a klidně taky na všechny). Najdeš nás v pondělí a středy od 19:45 ve škole Benita Juaréze v Bílé ulici, kousek od metra Dejvická (mapa). Nebo se s námi potkej už v 19:30 na metru Dejvická (dole na nástupišti), ať to nemusíš hledat – budeme mít meče, nepřehlídneš nás.

Na trénink potřebuješ jen boty do tělocvičny, pohodlné sportovní oblečení a lahev s pitím. Ostatní vybavení ti půjčíme a vyzkoušet si trénink můžeš zadarmo. Trénink je do deseti, ale radši počítej trochu víc času – my pak půjdeme určitě na chvíli do hospody a ty jsi taky zván(a). Je to skvělá příležitost poptat se na věci, které by tě o nás zajímaly.

Pozor, náborové tréninky jsou jen čtyři: 5., 7., 12. a 14. října. Neprošvihni je, další nábor bude nejspíš zase až za rok!

Pokud chceš o náboru vědět trochu víc, podívej se sem. Pokud chceš vědět víc o nás… je ti k dispozici celý web.

Těšíme se na tebe,
Krkavci

Permanent link to this article: https://krkavci.cz/wordpress/?p=1699

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *