«

»

Bře 28

Pořádáme víkendovou přípravu na zkoušky

Tento víkend (2.-3. dubna) pořádáme víkendový seminář zaměřený na přípravu na zkoušky (dle osnov Digladioru).

Zvaní jsou i nekrkavci – máte-li zájem se zúčastnit, kontaktujte Zbyňka – telefon: 776 213 704, e-mail: nacelnik@krkavci.cz.

Seminář bude probíhat pod vedením Honzy a Axíka z Digladioru a je možné se na něm připravovat na libovolné zkoušky (tj. od prvních až po deváté).

Jde o dvoudenní seminář (ale pokud byste nemohli na oba dva dny, dá se domluvit na účasti i jen jeden ze dnů). Celkem jde o 10,5 hodiny výcviku. Harmonogram:
Sobota: 10:00 začátek, 13:00 – 14:30 pauza na oběd, 17:30 konec.
Neděle: 10:00 začátek, 13:00 – 14:30 pauza na oběd, 16:00 konec.
Na oběd je možné zůstat na místě a sníst vlastní zásoby, nebo zajít do nějaké z přilehlých restaurací. Minimálně část z nás určitě půjde do restaurace.

Výcvik bude probíhat v ZŠ Benita Juáreze, Bílá ulice 1, Praha 6, Dejvice. Je to kousek od metra Dejvická. Pokud máte obavu, že byste netrefili, buďte od půl desáté dole na nástupišti metra Dejvická a přidejte se k nám (po půl tam projde alespoň jeden člověk s mečem – Karel).

S sebou budete potřebovat meč, boty do tělocvičny a běžné věci na cvičení (oblečení, lahev s vodou, rukavice pokud používáte). Na místě jsou k zapůjčení plastové trubky (i s příčkou) a v případě nouze se nejspíš najde i nějaká maska (ale pokud máte vlastní, berte tu, ať máte jistotu, že vám bude sedět).

Cena za tento dvoudenní seminář je 1 050 Kč. Platit je možné elektronicky předem nebo na místě hotově. V případě zájmu či dotazů se neváhejte ozvat Zbyňkovi.

Těšíme se,
Krkavci

Permanent link to this article: https://krkavci.cz/wordpress/?p=1767

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *