«

»

Srp 03

Plný břich a hry

Pro letošní hody poskytl zázemí chalupy Ragnar a ač byla zahrada trochu stísněnější než louka u Děčína, na kterou jsme si zvykli v posledních letech, tak jsme si toho téměř ani nevšimli. Mormegil se ujal kuchyně a zazásobil nás nepřeberným množstvím dobrot. Namátkou: Medovníky, grilované maso i lilek, chleba, spirálový meloun, zeleninový salát či švestky ve slanině a medu. Pít bylo také co (pivo, medovina, víno, kvalitní rum, i trocha té malinovky a kofoly a tak nic nebránilo užít si velmi příjemný a pohodový víkend.

Podívat se na nás přijel i bývalý náčelník Vláďa – sice jen na odpoledne, ale byla to milá návštěva. Společnost nám pak dělala i vodní dýmka a řada kratochvilných her. Věrni středověké zábavě jsme stříleli z luku a zápasili (včetně pokusů si trochu zaboxovat s boxerskými rukavicemi) a naopak v moderním duchu jsme si užili spoustu pubertálního humoru u Twisteru a Karet proti lidskosti. I přes Ragnarovo obavy jsme se nakonec večer k ohni vešli všichni.

Nové místo se tedy více než osvědčilo a hody byly opravdu vydařené.

Permanent link to this article: https://krkavci.cz/wordpress/?p=1800

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *