Nábor (říjen 2023)

Krkavci i letos otevírají svoje brány pro širokou veřejnost a i ty si tedy můžeš vyzkoušet historický šerm na vlastní kůži. Na prvních pár trénincích dokonce zdarma!

Během roku můžeš se skupinou zažít nejen tréninky, ale i historické bitvy, workshopy, kde ti pomůžeme s kostýmem, turnaje na národní a snad i mezinárodní úrovni a mnoho dalšího!

Kdy a kam přijít

Nábor se koná 2., 4., 9. a 11. října (pondělí a středy) v čase našich pravidelných tréninků, tedy od 20:00 do 22:00 v tělocvičně 10 minut pěšky od metra Dejvická. Napiš nám předem, ať víme, s kolika lidmi počítat a komu dát vědět, kdyby trénink na poslední chvíli odpadnul. Také napiš, pokud bys chtěl přijít ale termín náboru ti nevyhovoval, určitě se nějak domluvíme.

Sraz máme ve stanici metra Dejvická v 19:30 nebo v tělocvičně v 19:45.

Pokud nechceš minout aktuální informace k náboru, můžeš se nakliknout na naši facebookovou událost.

Co je potřeba

Skoro nic! Stačí přijít, být plnoletý(á) a střízlivý(á). S sebou si vezmi boty a oblečení vhodné pro sport v tělocvičně a lahev s vodou. Meč zatím nebudeš potřebovat, vybavení ti na začátku zapůjčíme ;-).

Kolik to stojí

Náborové tréninky jsou zdarma. Pokud se rozhodneš vstoupit do našich řad, je členský příspěvek 500 Kč měsíčně.

Kam se obrátit s dotazy

Pokud máš nějaké dotazy ať už k náboru nebo skupině jako takové, můžeš se obrátit na e-mail nabor@krkavci.cz nebo nám napiš zprávu na facebooku na facebook.com/krkavci.

Těšíme se na tebe!