Nábor (říjen 2021)

Krkavci i letos otevírají svoje brány pro širokou veřejnost a i ty si tedy můžeš vyzkoušet historický šerm na vlastní kůži. Na prvních pár trénincích dokonce zdarma!

Během roku můžeš se skupinou zažít nejen tréninky, ale i historické bitvy, workhopy, kde ti pomůžeme s kostýmem, turnaje na národní a snad i mezinárodní úrovni a mnoho dalšího!

COVID aktualizace (k 1. září 2021)


Naše tréninky pokračují v režimu, jaký dovolí aktuální opatření pro sportování amatérů. Aktuálně tedy trénujeme a počítáme i s říjnovým náborem. Lajkni nás na Facebooku, ať ti neuteče nějaký update. Pokud se k nám chceš přidat nebo si šerm třeba jen nezávazně vyzkoušet, napiš nám mail na nabor@krkavci.cz nebo zprávu na Facebooku. Aktuální informace se samozřejmě objeví i tady.

  • Prosíme, pokud hrozí riziko, že jsi nemocný(á), tak na trénink nechoď. Radši si jako jednotlivci necháme utéct pár tréninků, než poslat do karantény celou skupinu.
  • Od každého si vezmeme kontakt, kvůli případnému trasování a kvůli sdílení aktualit kolem následných tréninků.
  • Pokud máš jakékoli dotazy nebo se potřebuješ domluvit na pozdějším termínu náboru, piš. V této situaci je především třeba být flexibilní, něco určitě vymyslíme.

Kdy a kam přijít

Nábor se koná 4., 6., 11. a 13. října (pondělí a středy) v čase našich pravidelných tréninků, tedy od 20:00 do 22:00 v tělocvičně 10 minut pěšky od metra Dejvická. Napiš nám předem, ať víme, s kolika lidma počítat, a komu dát vědět, kdyby trénink na poslední chvíli odpadnul. Také napiš, pokud bys chtěl přijít ale termín náboru ti nevyhovoval, určitě se nějak domluvíme.

Sraz máme ve stanici metra Dejvická v 19:30 nebo v tělocvičně v 19:45.

Co je potřeba

Skoro nic! Stačí přijít, být plnoletý(á) a střízlivý(á). S sebou si vezmi boty a oblečení vhodné pro sport v tělocvičně a lahev s vodou. Meč zatím nebudeš potřebovat, vybavení na začátku zapůjčíme ;-).

Kolik to stojí

Náborové tréninky jsou zdarma. Pokud se rozhodneš vstoupit do našich řad, je členský příspěvek 550 Kč měsíčně.

Kam se obrátit s dotazy

Pokud máš nějaké dotazy ať už k náboru nebo skupině jako takové, můžeš se obrátit na e-mail nabor@krkavci.cz nebo nám napiš zprávu na facebooku na facebook.com/krkavci.

Těšíme se na tebe!